Sesje noworodkowe

Czego można się spodziewać po sesji ze mną? Przede wszystkim, można oczekiwać terminowych e-maili i świetnej komunikacji ze mną. Nie zostawię cię! Podczas sesji, można oczekiwać, że będę toczyć z nastrojem dziecka i pozostawić mnóstwo czasu na pielęgniarstwo i zmiany pieluchy. Jestem mamą, więc wiem, jak to jest wrócić do domu z nowym dzieckiem. Jestem delikatny dla Ciebie, a moja energia jest miękka i otwarta!

Możesz oczekiwać, że sesja będzie dość szybka i skuteczna! Nie lubię marnować czasu rodziny, a teraz mam to w zanadrzu. Poprowadzę was przez całą sesję, abyście nigdy nie czuli się niezręcznie lub niekomfortowo.

Naprawdę uwielbiam robić zdjęcia i poznawać nowych ludzi, ale przytulanie dzieci jest moim ulubionym!

kiedy zarezerwujemy sesję?

Dla noworodków sesje, zapraszamy do rezerwacji w dowolnym momencie w czasie ciąży-sesja odbywa się z terminem porodu. W przypadku sesji macierzyńskich, idealny czas na sesję to 32-38 tygodni. Moje randki weekendowe i jesienne zarezerwować się dość szybko, więc to było do zaplanowania odpowiednio, jeśli szukasz tych miejsc.

w co się ubierzemy?

Proponuję trzymać się neutralnych kolorów jak kremowy, szary, niebieski, hunter, brązowy. Unikać gorący różowy, jasne czerwone i pomarańcze. Noworodki mogą być w swaddles lub mały onesie-cokolwiek pasuje do ich ciała najlepiej. Dorośli wyglądają najlepiej w solidnych bluzkach, podczas gdy dzieci mogą nosić mały wzór.

co jeśli będziemy niezręczni na zdjęciach?

Ciągle słyszę to pytanie! Nie stresuj się. Mogę sprawić, że nawet najbardziej niezręczna osoba poczuje się swobodnie. Nie będę się na Ciebie gapił i żądał, żebyś powiedział „cheese”!”Będziecie chodzić i trzymać się za ręce, śmiać się ze siebie, bawić się z dziećmi i milion innych zabawnych zajęć, które sprawią, że będziecie wyglądać jak naturalne modele.

może zamieszkamy na Wschodzie lub południu?

Jeśli Mogę uwzględnić Twoją lokalizację w moim harmonogramie, jestem szczęśliwy, że mogę to zrobić! Istnieje $150 opłata za podróż za lokalizacje poza North Bay lub San Francisco granice miasta.