Sesje dziecięce Szczecin

Pierwszy rok życia Twojego dziecka mija w mgnieniu oka! Chwiejne, chichoczące, słodkie i cenne mrugnięcie. Pierwsze tygodnie są najlepsze dla zdjęć noworodkowych i fotografowania małych, sennych i zwiniętych zdjęć. Od miesiąca do około 6 miesięcy pracują nad opanowaniem głowy i ciała. Czas na brzuszek jest po prostu —uroczy!

Sesje dziecięce Szczecin

W wieku od 6 do 9 miesięcy, dzieci mogą siedzieć i są takie interaktywne. Wielkie chichoty i niektóre słodkie pozycje, jak Wsadzanie palców do ust, lub spanie z tyłkiem w powietrzu zrobić najsłodsze zdjęcia. I tak po prostu mamy ich pierwsze urodziny — bardzo wyjątkowy czas, aby zebrać całą rodzinę razem i być może nagrodzić twój pakiet radości z tort smash party!

Sesje rodzinne

Rodzinna sesja zdjęciowa jest sposobem na uchwycenie wzrostu rodziny i sprawić, że będą trwać wiecznie. Sprawimy, że każdy członek rodziny poczuje się na tyle komfortowo, by być sobą, żeby jego osobowość błyszczała w każdym ujęciu.

Bez względu na to, czy właśnie powitałeś swoje pierwsze dziecko, czy przygotowujesz się do wyjazdu nastolatków na studia, żadna rodzina nie jest za stara na portret rodzinny. Regularne zdjęcia to świetny sposób, by zobaczyć, jak się zmieniliście przez lata, a zdjęcia są świetnym prezentem dla dziadków.

Wybierz swoje ulubione miejsce w Szczecinie i weźmy całą rodzinę i stwórzmy kilka wspomnień!